Hearthstone hra

Hearthstone je virtuální karetní hra, která běží online. Tato populární hra vznikla roku 2013 a v roce 2017 překročila 70 milionů registrovaných uživatelů. Hra spočívá v tom, že si sestavíte balíček 30 herních karet. S nimi pak hrajete proti protihráči, který je přibližně na stejné úrovni.

V jednoduchosti jde ve hře o to, že sbíráte karty monster, které mají určité schopnosti a sílu. Pak se utkáte s protihráčem, která má nasbírané zase jiné monstra o jiných schopnostech. Každý pak své karty vykládá a jednotlivé postava se spolu "utkají" a kdo má lepší karty, tak vyhrává. Je to tedy podobné tomu, když se dříve sbírali kartičky pokemonů a "bojovali" jste s nimi proti pokemonům svého kamaráda. Akorát v případě Hearthstonu probíhá vše ve virtuálním světě například na počítači. Všechno je samozřejmě mnohem více propracované a hra má velké množství dodatečných funkcí, postupů a módů. Více detailů se můžete dozvědět třeba na tady na wikipedii.

Její vývoj má na svědomí známá vývojářská firma Blizzard Entertainment. Stojí za nimi mimo jiné herní klasiky Warcraft, Diablo a další populární hry, které se mezi hráčskou komunitou stali naprosto legendárními kousky. 

Popis Hearthstone od fanouška

Viděli jste to na Twitchi, viděli jste to na Youtube a pořád vám vrtá hlavou, co to sakra je? Jde o online karetní hru, kterou můžete hrát úplně zadarmo™. O tom si povíme později.

Hearthstone vám umožní kontrolovat legendární hrdiny a zdánlivě nezkrotné příšery, které moc dobře znáte z warcraftího světa. Schválně, ať zvedne ruku ten, kdo by nechtěl mít pod palcem Deathwinga. Vidíte to.

Zápasy probíhají na hracím stole mezi dvěma hráči. Každý z nich má arzenál příšer, zbraní a kouzel, které může využít k absolutní destrukci svého protivníka. A že se jich za těch 5 let existence nahromadilo fakt hodně. V balíčku jich můžete mít maximálně 30, ale byli byste překvapení, kolik dalších věcí si pomocí nich můžete vyskládat během hry.
Jako ve většině online her můžete hrát hodnocené hry a vyšplhat se mezi nejlepší světové hráče.


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4