Hearthstone hra

Hearthstone je virtuální karetní hra, která běží online. Tato populární hra vznikla roku 2013 a v roce 2017 překročila 70 milionů registrovaných uživatelů. Hra spočívá v tom, že si sestavíte balíček 30 herních karet. S nimi pak hrajete proti protihráči, který je přibližně na stejné úrovni.

V jednoduchosti jde ve hře o to, že sbíráte karty monster, které mají určité schopnosti a sílu. Pak se utkáte s protihráčem, která má nasbírané zase jiné monstra o jiných schopnostech. Každý pak své karty vykládá a jednotlivé postava se spolu "utkají" a kdo má lepší karty, tak vyhrává. Je to tedy podobné tomu, když se dříve sbírali kartičky pokemonů a "bojovali" jste s nimi proti pokemonům svého kamaráda. Akorát v případě Hearthstonu probíhá vše ve virtuálním světě například na počítači. Všechno je samozřejmě mnohem více propracované a hra má velké množství dodatečných funkcí, postupů a módů. Více detailů se můžete dozvědět třeba na tady na wikipedii.

Její vývoj má na svědomí známá vývojářská firma Blizzard Entertainment. Stojí za nimi mimo jiné herní klasiky Warcraft, Diablo a další populární hry, které se mezi hráčskou komunitou stali naprosto legendárními kousky. 


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.