Hearthstone hrdinové

Přehled všech hrdinů

 

Druid

Milý pán, který má rád zvířátka, hromadu many a likvidaci nepřátel. Malfurion Stormrage si umí svojí zvláštní schopností přidat 1 bod útoku a brnění.

Mage

Hrdina založený především na sesílání kouzel. Schopnost Jaina Proudmoore je Fireblast - ohnivá rána do xichtu s jedním bodem poškození.

Hunter

Pokud máte rádi zvířátka vycvičená k vraždě a jenom k vraždě, Rexxara si rozhodně oblíbíte. Jeho schopností je udělení 2 bodů poškození do nepřátelského hrdiny.

Paladin

Paladin exceluje v kontrole nad hrací plochou. Pokud vás chce jako paladina nepřítel praštit, musí se probít vlnou jednotek s Divine shieldem (nezranitelnost, většinou najedno kolo). Pokud jim nasadíte ještě Taunt, plus pro vás. Uther Lightbringer si svou schopností umí přivolat 1/1 pomocníky.

Priest

S priestem si můžete vyzkoušet, jaké to je, být doktor. Healujete, healujete a healujete. Jo a taky občas přidáváte životy. Podle tohoto popisu můžete zkusit uhodnout, co je Anduinovou speciální schopností.

Rogue

Postava založená na jedu a jedovatých zbraní. Valeera miluje složité kombinace karet. Pokud jste na tom podobně, budete si rozumět.

Shaman

Thrallova schopnost spočívá ve vyvolávání náhodných totemů, které ho a jeho karty v průběhu hry podporují. Čím víc totemů, tím je šaman spokojenější.

Warlock

Aby tento hrdina zlikvidoval svého protivníka, používá sílu sebepoškozování. Scvou schopností si ubere dva života, ale za to si může vytáhnout další kartu. Gul’dan varuje ve hře to nepřežeňte a doma to nezkoušejte.

Warrior

GARROSH SMASH! Tak by se dala popsat postava válečníka. Nahoďte brnění a zmasakrujte nepřítele tak, že o tom bude vyprávět dalších pět generací.

 

Když za hrdinu vyhrajete 500 her, dostanete k němu frajerský zlatý rámeček a animaci.


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4