Nestačí vám plakáty?

Už vás nebaví používat plakáty na zdi jako hlavní reklamní médium, nebo vám to nedovolí prostory? Vyzkoušejte reklamní stojany.

Reklamní stojany jsou velice univerzální. Hodí se jak do menších prostor, tak do prostor, kde není vhodné vylepovat plakáty. Stojany na reklamu se vyrábí v mnoha různých typech a velikostech a každý z nich má své speciální užití. Ideální typ stojanu vybírejte podle toho, k jakému účelu má primárně sloužit. Můžete tak v mnohém zefektivnit vaši komunikaci k zákazníkům. A z jakých typů můžete vybírat?

  1. Žebříčkové reklamní stojany - Tento druh umožňuje zorganizovat propagační materiály tak, aby byly seřazeny podle různých vlastností. Mohou být seřazeny podle barev, produktů, služeb, nebo i podle důležitosti. Je to jenom na vás, potřebách vaší firmy a také fantazii. Letáky jsou zde organizovány většinou v plastových přihrádkách, které zamezují tomu, aby letáky či brožurky vypadly ven.
  2. Čtyřstranné reklamní stojany - Na podobném principu jako žebříčkové stojany fungují i ty čtyřstranné. Také funkci mají stejnou - slouží jako podavače propagačních materiálů. Rozdíl spočívá v jejich konstrukci, která je vytvořena tak, aby byl umožněn odběr ze všech čtyř stran a tím zvyšují pohodlí zákazníků či zájemců o propagační materiály.
  3. Informační stojany - Tento typ neslouží k odběru vystavených materiálů. Především se jedná o prezentační médium. Propagační materiály jsou zde buď uzavřeny v kliprámu, nebo, pokud se jedná o brožurky, jsou ke stojanu připevněny a lidé mají možnost volně brožurou listovat. Nejčastěji se kliprámy objevují ve tvaru čtverce či obdélníku, najdete ale i speciální tvary, jako například šipky.
  4. Stojany na plakáty a letáky - Tento typ se vyskytuje v mnoha různých variací. Můžete si vybrat buď ze stojanů na letáky či na brožury (podobné například těm žebříčkovým), rámů na plakáty, nebo z kombinace obou forem a vystavit jak plakát, tak letáky a brožury. Tím se zvýší vaše šance na to, zákazníky zaujmout.
  5. Skládací stojany - Máte málo místa na skladování? Tak to jsou pro vás skládací stojany ideální řešení. V jejich základní podobě mají tvar malé kostky. Můžete je ale lehce roztáhnout tak, aby vypadaly a fungovaly stejně jako běžné stojany. Jejich malá velikost a nízká váha je skvělá také pokud je potřeba stojan často přepravovat.
  6. A-stojany - Obyčejné pozemní stojany, které jsou tak oblíbené, že je můžete vidět téměř všude. Jedná se vlastně o podlahové kliprámy, které pojmou dva plakáty najednou. Můžete si vybrat ze dvou variant. Jedna varianta je obyčejný rám na plakát, druhá varianta má k sobě navíc horní lištu, do které můžete umístit doplňující informace, aniž by bylo potřeba plakát překrývat. 
  7. Kliprámy - Pokud nefandíte plakátům umístěným přímo na zeď, popřemýšlejte o koupit plakátových kliprámů. Jedná se o relativně levné řešení, které vám nejen ušetří mnoho problémů s přemalováním zdi, ale také umožňuje snadnou obměnu propagačních materiálů. Na rozdíl od plakátů umístěných přímo na zeď neriskujete poškození samotných propagačních materiálů. Zaklapávací lišty kliprámů zaručují jednoduchou instalaci i vyjmutí.
  8. Stojany na vlajky - Patří mezi vaše propagační materiály roztomilé vlaječky, ale nevíte, jak je správně ukázat? Určitě vyzkoušejte stojany speciálně vyrobené k tomu, aby vlajky nejen držely, ale také je pořádně ukázaly. Zaručují perfektní stabilitu a snadné vyjmutí a zákazníci si tak od vás mohou vlaječky vzít domů.
  9. Stolní a závěsné reklamní stojany - Stojany určené k vystavení propagačních materiálů na stěně či na stolech. Ty nástěnné se vyznačují lehkostí, kvůli ochraně zdi, na kterou jsou připevněny. Ty stolní slouží jako menší varianty reklamních stojanů, které jsme vám představili na začátku.

K reklamním stojanům si samozřejmě můžete pořídit další příslušenství. Například u žebříčkových či čtyřstranných stojanů to jsou doplňující plexisklové přihrádky, které vám umožní vystavit další materiály a zvýšit tak počet informací, které lidem sdělíte. 

 


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4