Dveře pro veřejné prostory

Pokud zrovna dokončujete stavbu větší veřejné budovy a dveře nebo vrata jsou to, co vám ještě chybí, už dál hledat nemusíte. Představíme vám firmu Spedos, která se právě vstupy zabývá.

Dodavatel dveří Spedos se na trhu pohybuje už od roku 1991. Z počátku se firma zabývala pouze prodejem sortimentu jako jsou průmyslová vrata, můstky a automatické dveře. Později se začala zabývat prodejem zboží vlastní výroby. Kvalita nabízených produktů zanedlouho udělala z firmy Spedos jedničku nejen na českém, ale i na slovenském trhu. Ani zdaleka se ale nezabývají pouze výrobou. Velkou část jejich služeb tvoří také činnosti, které prodeji předcházejí a které po něm následují. Před samotným prodejem nabízejí odborné konzultace, při kterých vám pomohou vybrat ten správný typ dveří nebo vrat na základě vašich potřeb. Prodiskutují s vámi veškeré důležité věci a vypracování zakázky se postarají týmy zkušených projektantů. Jak už jsme řekli, dokončením montáže dveří spolupráce nekončí. Pokud nastane jakýkoliv problém, máte možnost kdykoliv kontaktovat servisní linku, která je dostupná 24 hodin denně 7 dní v týdnu.  Potom už se o vás postará jedna z 89 servisních poboček, které má firma k dispozici v Česku i na Slovensku.

A jaká je vlastně nabídka firmy Spedos? Zabývá se především vstupy, tedy dveřmi a vraty a to jak personálními, tak průmyslovými. K jejich sortimentu patří také protipožární varianty. Ke speciálnímu typu vstupů patří také vyrovnávací můstky v případě, že je potřeba zvednout těžký náklad.

Na jejich webových stránkách mají kromě nabídky také obrovské množství realizovaných projektů, mezi kterými najdete i hodně známá jména. Celkem má za sebou firma Spedos zhruba 150 000 realizací.


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4