Tisk od OK Design

Potřebujete kvalitní velkoplošný tisk? Firma OK Design vám s tím ráda pomůže!

Nabízí 4 typy tiskových materiálů. Papír, PVC fólii, bannery a kromě toho také další speciální materiály pro ty nejnáročnější. Tisk u OK Design probíhá na šestibarevné tiskárně ve kvalitě až 720 dpi. Výsledek tisku je vhodný pro interiérové i exteriérové použití a i bez povrchové úpravy vydrží až tři roky. Maximální možný rozměr tisku je 1540mm.

Jak už jsme vám řekli, jeden z materiálů, který můžete k tisku použít, je papír. OK Design nabízí fotopapír nebo billboardový papír. Další materiál k potisku je PVC fólie, která má životnost až 7 let. Dostáváme se i k speciálním materiálům. Mezi ty můžeme zařadit reklamní plachty, síťovinu a vlajkovinu a fólie pro okenní a světelnou grafiku. Neodlučitelnou součástí každého tisku, obzvláště do exteriérů, je laminace. Pomáhá chránit vytisknutou grafiku před různými druhy poškození a udržuje její původní barevnost i přes vlivy počasí. U OK Design máte možnost si vybrat z lesklého, polomatného nebo matného provedení. Opět zde platí limit 1540mm. Laminaci nabízí v několika různých typech. Je to laminace, která slouží jako ochrana proti graffiti a laminace podlahové grafiky. V obou případech máte možnost vybrat si, zda chcete dodatečnou ochranu proti UV záření nebo ne. Dalším formátem, kterým se OK Desgin zabývá jsou reklamní bannery. Zde můžete vybírat buď z klasických formátů do stojanů, nebo si nechat vyrobit i atypické tvary. OK Design nabízí také službu výroby celoplošné grafiky jako např. potisk automobilů.

digitální tisk OK Design

 

Pokud toužíte po kvalitním velkoplošném tisku, je OK Design to pravé pro vás. Za více než 20 let své existence za sebou mají stovky realizovaných projektů a spokojených klientů. Navštivte jejich webové stránky, kde se můžete podívat na jejich reference a ceny služeb.


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4