Posilovací stroje Impulse Fitness pro efektivní cvičení

Cvičení jde vždycky líp s pořádným posilovacím strojem. Stroje jsou speciálně vyrobeny tak, aby daly pořádně zabrat různým svalovým skupinám. Nastavitelné závaží navíc obrovským způsobem navýší efektivitu. Pokud chcete rychlejší výsledky, jsou pro vás posilovací stroje ideálním řešením. A proč zrovna nezačít s jednimi z nejlepších - od značky Impulse Fitness!

Předem vám vám řekneme, že se nejedná o běžné posilovací stroje na doma. Jedná se o jedny z nejkvalitnějších strojů na trhu a to se odráží i na ceně, takže se s nimi většina z nás může potkat pouze v lepších posilovnách. Pokud máte jednu z takových posiloven ve vašem okolí, určitě si běžte stroje od Impulse Fitness vyzkoušet. Jejich konstrukce perfektně odráží účel, takže si můžete být jistí, že ze cvičení odejdete parádně bolaví na všech správných místech. Výborná na nich není pouze jejich funkčnost, ale i moderní design vymazlený do posledního detailu tak, aby všechno fungovalo tak, jak má.

Impulse Fitness

Jeden ze strojů, který Impulse Fitness nabízí, je IF-1860. Jedná se o stroj, který je vyroben pro obrovské množství různých svalových skupin. Na jedné mašině tak procvičíte záda, ruce, ruce i břicho. Nastavení na jednotlivé typy cvičení je velmi jednoduché, není třeba kompletně předělávat celý stroj. Sedací a opěrné části jsou speciálně vyrobeny pro maximální odolnost a pohodlí i při dlouhém používání. K dlouhodobému zachování vzhledu poslouží i práškový nátěr stroje. Maximální hmotnost závaží je 90kg. Cihličky jsou ale rozděleny do několika skupin podle hmotností, takže si zacvičí jak úplný začátečník, tak i někdo, kdo každý den posiluje ještě před snídaní. S garantovanou dobou používání 5 let si můžete být jistí, že vám stroje poslouží opravdu dlouho.

Impulse Fitness se nezabývá pouze promakanými mašinami, ale také obyčejnými pomůckami na cvičení jako jsou benche, kladky a další. Ty jsou také o dost dostupnější, než celé stroje, takže se perfektně hodí i do vaší domácí posilovny. Když si k jejich nákupu přihodíte i pár činek, můžete klidně cvičit i doma!


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4