Potřebujete oplotit pozemek? České ploty mohou být to pravé pro vás!

Oplocení pozemku je důležitá věc. Přece nechcete, aby vám na pozemek chodili cizí lidé jenom proto, že jim nedáte najevo, že není veřejně přístupný. Z nějakého důvodu lidé hledají ploty třeba z Polska. Možná jsou levnější, ale stojí všechna ta námaha s domluvou a dovozem za to? Možná by pro vás bylo mnohem lepší, kdybyste hledali o něco blíž. Skvělé ploty můžete najít i v Česku.

Při hledání záleží především na tom, jaký styl plotu chcete. Možná hledáte dřevěné ploty, které jsou nejen stylové, ale široká prkna poskytují také dostatek soukromí. To se hodí hlavně tehdy, když žijete u hlavní, nebo jiné hodně využívané silnice. Dřevěné sloupky existují v mnoha různých barevných variantách a výsledek vypadá vždy skvěle. Výhodám dřevěných plotů ale odpovídá také cena, která může být ve výsledku hodně vysoká. Podobně jsou na tom s cenou i kamenné sloupky, které jsou ale také velmi stylové a pokud máte dům, který má na sobě kamenné prvky, vytvoříte celek, který vám bude každý závidět.

Pokud nejdete po stylu, ale pouze po praktické funkci plotu, budou pro vás nejlepší obyčejný plot z pozinkovaných sloupků. Nejsou sice pro parádu, ale tyto ploty jsou známé pro svou dlouhou životnost a skvělou cenu. Výplň plotu bývá nejčastěji vytvořena z poplastovaného nebo pozinkovaného pletiva různých rozměrů. Výhodou je možnost kombinace barev a pletiv. Před výrobou můžete dostat na výběr z různých barev vzorníku RAL. Ty pak můžete vybrat třeba podle fasády vašeho domu. 

Nepostradatelnou součástí každého plotu je minimálně vstupní branka. K pletivovému plotu se nejvíce hodí ty pletivové branky s různým stupněm výplně. Najít můžete jak celopletivové branky, tak branky psaníčkové. Podobné je to také u pletivových dvoukřídlých bran bez kterých se neobejdete, pokud chcete na svém pozemku zaparkovat auto.

ploty

Jestli je pletivový plot to, co hledáte, doporučíme vám kovovýrobu Dobeš. Najdete tam kompletní sortiment kovového vybavení nejen k plotům. Součástí jejich nabídky jsou například také plechové dveře nebo lešenářské kozy.


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4