Hearthstone jak získat karty

V Hearthstone naleznete dohromady 3 základní typy karet.

  1. Minioni - to jsou karty, které bojují společně s vámi. Každá karta má svou cenu, zároveň hodnotu útoku a hodnotu zdraví.

  2. Zbraně - díky těm mají postavy možnost útočit. Každá zbraň má pak svou trvanlivost, která určuje kolikrát můžete zaútočit.

  3. Kouzla - jsou schopnosti nebo efekty, které můžou zvyšovat sílu hrdinům.

 

Teď už ale poj'dme k tomu, jak samotné karty můžete získat. Karty lze získat vyráběním nebo kupováním za herní nebo reálné peníze.

 

Vyrábění karet

Ty se vyrábějí z karet, které získáte z bojů a zbývají vám navíc. Takové karty pak můžete zničit na prach, ze kterého poté můžete vyrobit karty jiné.

 

Nákup karet

  1. Herní karty nebo balíčky karet můžete nakupovat za herní peníze - goldy. Goldy lze získávat pouze tím, že vyhrajete hru. Pro představu za jednu výhru dostanete 1 gold a expertní balíček získáte za 100 goldů.

  2. Druhou a podstatně rychlejší možností je karty koupit přímo za reální peníze například pomocí karty. 2 balíčky můžete nakoupit už za zhruba 70 korun. 

 

Fanoušek radí, jak získat karty:


Jednoduše zadarmo. Plňte úkoly, za které dostanete určitý počet zlaťáků. Za stovku máte jeden balíček. Takový postup se hodí pro ty z vás, kteří chtějí hrát pro zábavu. Časem se dostanete i k vytoužerným legendárkám.
Pokud ale chcete být jako váš oblíbený streamer, který každý den otevře stovku balíčků, budete muset použít sílu kreditní karty.
Nové karty jdou taky vyrobit v craftícím systému. Rozbití přebývajících karet vám dá materiál, který se při výrobě používá. Materiálu je ale hlavně na ty lepší karty potřeba hodně, což z craftění dělá skoro nekonečný proces.


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4