Hearthstone ke stažení zdarma

Už jste taky slyšeli o fenomenální hře Hearthstone? Pokud jste fanouškem karetních her, tak vás určitě tahle populární hra nemohla minout. Svou unikátní kombinací karetní bojové hry ve virtuálním prostředí okouzlila miliony hráčů a miliovníků bojových her po celém světě. V minulém článku jsme si ukázali kde stáhnout Hearthstone. No a dneska se podíváme, kde je Hearthstone ke stažení zdarma.

  • Tuto super hru můžete volně stáhnout například na webovém serveru stahnu.cz. Na tomto webu má hearthstone dokonce skvělých 97 % v hodnocení z úctyhodných více než 8 000 stáhnutí.

  • Další server, kde je Hearthstone: Heroes of Warcraft k dispozici volně ke stažení je mujsoubor.cz. Tady dosahuje dané instalace 95 % z více než 6 000 stáhnutí.

  • A v neposlední řadě ji můžete zdarma získat samozřejmě i na anglické oficiální stránce playhearthstone.com.

 

V zásadě je docela jedno kde si hru stáhnete. Všude byste měli totiž dostat stejnou verzi. A protože jsme za vás vybrali, kde ji můžete stáhnout zdarma , ale zároveň bezpečně tak si můžete být na 99 % jistí, že vám nehrozí nebezpečí v podobě počítačových virů. Přes to, se ujistěte, že před stažením (čehokoliv ne jenom této hry) je vaše zařízení chráněno antivirem.


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4