Hearthstone karty

Abyste měli ze hry maximální zážitek, tak musíte mít dobré karty. Základní a zároveň nejlevnější způsob je splnit určitý úkol, který každý den dostanete. Za splněný úkol většinou dostanete mezi 40 až 100 goldy. A za 100 goldů si pak koupíte balíček, který obsahuje 5 náhodně vybraných karet.

Druhým způsobem je takzvané “craftění”. To je způsob, kdy využijete “arcane dust”, který dostanete za zničení karty. Tento způsob je ale nevýhodný, protože musíte zničit 4 legendární karty k tomu, abyste mohli získat 1 libovolnou kartu.

Třetím způsobem jak získat karty je vstoupit do arény. Vstup do arény stojí 150 goldů a nebo 2 eura. Postupně si vybíráte ze 30 karet a složíte si svůj balíček.

Posledním způsobem je vytáhnout peněženku a investovat své vlastní peníze. Za 60 euro si tak koupíte 60 balíčků a můžete si tak mnohem rychleji namíchat mnohem lepší balíček, než kdybyste pouze bojovali.

 

typy karet

 

Co se týče typů karet, tak máte na výběr 3 základní typy, ze kterých můžete postavit svůj balíček. Tyto základní typy jsou kouzla, zbraně a minioni o kterých jse psali tady. Tyto karty se pak dále dělí na základní, expert nebo zlaté.

 

  1. Základní karty jsou ty, které dostanete hned na začátku hry nebo v průběhu hry během boje.

  2. Expert karty můžete nalézt v zakoupených balíčcích nebo si je můžete vyrobit skrze arcane dust. každá karta má pak svou vzácnost.

  3. Všechny karty mají pak šanci se stát zlatými. Zlaté karty mají zkrátka vylepšený design. V jejich schopnostech se to ale nijak neprojeví. Můžete se s nimi prostě jen pochlubit.

Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4