Průmyslové epoxidové nátěry

Pokud se právě rozmýšlíte, jaký typ podlahy zvolit a jeden z rozhodujících faktorů je pro vás cena, zvolte epoxidové nátěry. Jedná se o levnější variantu epoxidových stěrek.

Nátěry jsou ideální do provozů s lehkým a středním zatížením. Velmi často na ně narazíte ve formě plošného bezpečnostního značení v průmyslových halách. Bývají nanášeny ve dvou až třech vrstvách v celkové tloušťce do 1 mm.


Proč zvolit epoxidové nátěry? Jsou nenáročné na údržbu, nesedá na nich prach a jejich čištění je také velmi jednoduché. Pokud je váš základový povrch dostatečně upravený, nezabere proces natírání více než 4 dny. Nátěr ale kvůli své tenkosti kopíruje základní povrch. Doporučujeme jej proto před začátkem opravy podlahy co nejvíce zarovnat.

Díky rychlostí celého procesu natírání se nemusíte bát ani dlouhého odstavení provozu. Není nutné ani zbytečně stěhovat veškeré provozní vybavení. I přes to, že se krásně leskne, riziko uklouznutí je minimální. Jejich charakteristickou vlastností je totiž protiskluzovost. Jsou ideální volbou pro prostory jako jsou sklady a chodby. Díky svým vlastnostem se hodí také do provozů zabývajících se potravinářskou výrobou, splňuje totiž mnohá evropská hygienická nařízení.

S epoxidovými nátěry vám pomůže firma JA Clean. Mají za sebou práce u firem jako jsou DHL nebo Panasonic. Jejich ceny za nátěr začínají na 280 Kč za 1 m².


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4