Křesla do zubařské ordinace

Ať už máte zavedenou stomatologickou ordinaci, nebo ji teprve zakládáte, zubařské křeslo je něco, co by v ní rozhodně nemělo chybět. Už jste slyšeli o značce KaVo?

Soupravy KaVo vynikají svou kvalitou a nadprůměrnou spolehlivostí. Ošetřující stomatolog má možnost výběru až pěti nástrojů, které bude mít pohodlně po ruce. S jejich ovládáním mu může pomoci i zdravotní sestra, která je má také neustále na dosah. Tlačítkové ovládání umožňuje jednoduchou kotrolu nad provozem celého křesla. Skvělý doplňkem je také pojízdný stolek a displej zobrazující veškeré důležité údaje. Mezi ně patří například nejdůležitější data pacienta. Polohu křesla může ovládat jak lékař, tak asistující sestra. Samozřejmostí je také polohování nohou pomocí pedálů. Celá souprava je k dispozici také ve verzi pro leváky.

 

I přes to, že bylo při tvoření křesel KaVo vloženo obrovské množství času do navrhování co nejefektivnějšího a nejpohodlnějšího provozu, nezapomnělo se na estetickou stránku. Všechna stomatologická křesla jsou designovým mistrovským dílem vyráběným v několika různých barevných kombinacích. Dodají tak vaší ordinaci neobyčejný, a přesto profesionální vzhled.

 

Chcete i vy zubařské křeslo, díky kterému se k vám budou pacienti těšit? Podívejte se na sortiment značky KaVo na webu Special Care, kde vám ochotně poradí i s dalším zařizováním ordinace.

 


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4