Bublinkové fólie pro každého

Kdo z vás se v dětství těšil z každého doručeného balíku, protože v něm byla bublinková fólie? Její praskání byla oblíbenou činností mnoha z nás a často tomu tak pořád je.

Kolik by bylo radosti, kdybychom věděli, že se bublinkové fólie prodávají v obrovských, i stometrových návinech. V této formě mají využití nejen jako uklidňující hračka, ale i v mnoha průmyslových odvětví, zejména v dopravním. Všichni víme, že se používají při balení zásilek, ale proč?

Bublinkový vzor se skvěle hodí k ochraně hran a povrchů. Své místo mají i jako materiál k prokládání jednotlivých výrobků. Stejně dobře slouží při vyplňování prázdného místa v krabicích a minimalizují tak dopad případných otřesů a ochrání i velmi křehké zboží. Běžně se využívá při přepravě nábytku, spotřebičů a kancelářského vybavení. Je ale schopná ochránit i malá elektronická zařízení a skleněné výrobky. Užitečná tak bude i v případě stěhování. Její lehkost vám v mnohém usnadní tuto náročnou práci.

Další její výhodou je průhlednost, která zajišťuje kontrolu výrobku bez porušení ochranného balení. Má výbornou odolnost proti vlhkosti a může sloužit také jako izolační materiál. Navíc je plně recyklovatelná a šetří životní prostředí.

Zajímavost na závěr: Věděli jste, že bublinková fólie měla původně sloužit jako 3D tapeta na zeď? Vynalezli ji Alfred Fielding a Marc Chavannes v roce 1957 a její záměr se za tu dobu zcela změnil.
Ať už využíváte bublinkové fólie pro jejich praktické vlastnosti, či vás baví její praskání, nebo jste se inspirovali jejím původním účelem, můžete si svůj návin objednat u firmy Rosma.


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4