Orientační systémy veřejných budov

S orientačními systémy už jste se určitě potkali. Můžete je vidět v každé větší budově, například v nemocnicích. Tyto systémy vašim zákazníkům i zaměstnancům usnadní orientací po celém stavebním komplexu.

Běžně se vyrábějí v moderním provedení se známými označeními, nebo prostým textem. Je ale možné si je nechat vyrobit podle charakteru budovy, pro kterou jsou určené. Není problém zajistit pro svou stavbu atypické verze cedulí například ze dřeva či z mosazi tak, aby přesně odpovídal vizuálnímu stylu celé stavby. Takže pokud spravujete historický komplex, nebude orientační cedule rušivým elementem, ale přirozenou součástí prostoru.

 

Značení tak, jak jej známe je možné umístit v interiéru i exteriéru budovy. Specifickou venkovní verzí jsou reklamní pylony, které můžete často vidět vidět před nákupními centry nebo benzinovými pumpami. Většinou jsou na nich kromě základních informací o rozložení budovy vypsány také konkrétní obchody a značky. Systémy je možné vyrobit v osvětlené i neosvětlené podobě a můžete si je tak přizpůsobit přesně podle charakteru právě vaší budovy.

 

V České republice se orientačními systémy zabývá například olomoucká firma OK Design s.r.o. Za více než 20 let své existence mají spoustu zkušeností a stovky spokojených klientů po celé republice. O vaše orientační systémy se postarají od návrhu, přes výrobu až po instalaci. K jejich službě patří samozřejmě i profesionální servis a na vyžádání vám vystaví kompletní certifikaci k vašemu novému orientačnímu systému.


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4