Luxusní zahradní vířivka

Každého alespoň jednou v životě přepadne chuť nějakým způsobem přetvořit svoji zahradu. Někdo si pořídí nový zahradní nábytek, někdo altán a právě vás třeba mohla okouzlit představa každodenního koupání ve vířivce.

Ideálním řešením by pro vás mohla být zahradní vířivka od kanadské značky Hydropool, konkrétně model H495. Je perfektní pro ty, kteří si chtějí užít odpočinek v blízkosti rodiny nebo přátel. Je stavěná tak, aby se do ní pohodlně vešli až čtyři lidé. Obsahuje totiž tři místa k sezení a jedno k ležení pro maximální zážitek z masážních programů. Těchto programů je celkem osm a každý z nich slouží k uvolnění jiné části těla. To zařídí 40 zabudovaných trysek rozmístěných tak, abyste z wellness programů měli co největší užitek. Programy vám pomohou s bolestí nohou, zad a hlavy, nespavostí, vyčerpaností po sportu, bojem s celulitidou a stresem a celkovým probuzením těla.

Vířivku můžete na svou zahradu umístit dvěma způsoby. Buď může stát na povrchu, nebo být zapuštěná do země. To vám díky vestavěným schodům v mnohém usnadní přístup do vířivky. Pokud máte terasu s vysokou nosností, můžete si vaši vířivku nechat nainstalovat také tam.

Pokud patříte k těm, jejichž rozvrh je velmi nabitý, určitě vás potěší samočistící systém vířivky. Ten se sám spouští každých 15 minut a nešetří jenom peníze, ale hlavně čas, který byste měli strávit s rodinou či přáteli a ne drhnutím vířivky.

Pokud vás tato vířivka zaujala, určitě kontaktujte českého distributora vířivek Hydropool. Na jejich webových stránkách najdete veškeré informace o celém sortimentu. Pokud preferujete aktivnější odpočinek, možná vás zaujmou také jejich vířivé bazény.


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4