Lakovací kabiny - profesionální s nejnovější technologií

Lakovací kabiny jsou potřeba v těch průmyslových odvětvích, ve kterých probíhá lakování povrchu pomocí nátěrových hmot ředitelných vodou či rozpouštědly. Jsou efektivní zejména tak, kde je nutné nalakovat obrovskou plochu za krátkou dobu.

Kabiny vám pomohou s efektivní povrchovou úpravou materiálů. Mnohé firmy zabývající se výrobou lakovacích kabin vám udělají návrh podle vašich potřeb a nároků na rozměry. Základní konstrukce je většinou složena z odlehčené ocelové konstrukce. Výplně kabin pak tvoří sendvičové panely, které jsou tepelně izolovány žárově zinkovaným plechem. Součástí jsou také větrací systémy s ventilátory a mechanismem pro ohřev vzduchu. Doplňující prvky větrní mohou tvořit také absorpční filtr pro ochranu celého pracovního prostředí. Další příslušenství, které si můžete k lakovací kabině pořídit, jsou například kolejové plošiny, přídavná vrata, úprava vzduchu pro dosažení příznivé vlhkosti pro pracoviště a podobně.

 

Vybavení lakovny si můžete pořídit v mnoha různých rozměrech. Nezáleží tedy na tom, zda se zabýváte lakováním malých dílů, nebo aut. Díky konstrukci na míru lze kabiny zařadit do jakéhokoliv průmyslu.

 

Pokud právě vy podnikáte v odvětví, kde je potřeba využití lakovací kabiny, doporučím vám firmu Spolmont s.r.o. Ve světe nejen lakovacích kabin má mnoholeté zkušenosti s výrobou a dodáním na míru. Součástí zákaznického servisu je také kompletní uvedení do provozu. Vyřeší za vás také veškerou potřebnou dokumentaci. Udělají vše pro vaše maximální pohodlí a co nejrychlejší zprovoznění pracovních procesů.


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4