Jednokřídlé venkovní vitríny

Vítríny můžeme vidět všude kolem nás. Jsou využívány jako informační plocha ve městěch i na vesnicích. K nejrozšířenějším typům patří jednokřídlé vitríny.

Jejich základ bývá většinou celohliníkový. Povrchová úprava je prováděna eloxováním, které bývá většinou bílé, nebo černé. Můžete si ale vybrat i další barvy podle vzorníku RAL. Stejně tak si můžete zvolit barvu pozadí vitríny, většinou také podle vzorníku. Přizpůsobit vitrínu podle vlastních požadavků si můžete i pomocí sloupků. Vaše vitrína může být připevněna buď přímo na zdi, nebo v zemi. To a možnost výběru vlastních rozměrů z ní děla perfektní doplněk jakéhokoliv prostoru. Pokud to umístění vaší vitríny vyžaduje, není problém také zajistit osvětlení integrovanými LED diodami. V neposlední řadě je možné vitrínu označit textem či logem a jasně ji tak přiřadit k firmě nebo městu.

 

Konstrukce vitrín je vytvořena tak, aby byla zajištěna její maximální délka životnosti. To zahrnuje nerezové vlastnosti, chromované spoje z oceli, voděodolnost a ventilace proti zamlžování. Ta může sloužit nejen k čitelnosti za jakýchkoliv podmínek, ale také k udržení dobrého stavu tiskovin uvnitř vitríny. Jednokřídlé venkovní vitríny bývají vyráběny ve dvou variantách. Jedna z nich se otvírá z levého, nebo pravého boku a druhá výklopem nahoru. Pro více vitrín je možné pro vaše pohodlí vyrobit univerzální klíč.

 

Skvělé služby v oblasti vitrín nabízí firma Forplast systems s.r.o. Vaši vitrínu vyrobí přesně podle vašich požadavků a rychle a kvalitně. To vše s nadstandardní zárukou 5 let a životnosti produktu minimálně 20 let. Pokud máte zájem také o grafické prvky, je zde k dispozici grafik, který se vám o ně v případě potřeby postará.


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4