Stropní desky

Obkladové desky na strop se používají tehdy, když už původní strop nevyhovuje požadavkům.

Pokud spravujete budovu, která je starší, možná jste se potýkali s problémem se stropy. Hlavně v prostorách, kde je větší vlhkost vzduchu nebo vysoká teplota, která způsobuje stoupání vzduchu směrem nahoru a strop tak poškozuje. Dobrá zpráva je, že nemusíte kompletně přestavovat budovu, ve většině případů vám postačí stropové panely. Tyto panely se většinou vyrábějí z PVC a jsou tedy vodotěsné. Jsou ideálním řešením pro kuchyně, koupelny a umývárny, sklepy, garáže a vlastně jakýkoliv interiér. Stropní desky je díky jejich konstrukci velmi jednoduché nainstalovat. Světla instalovaná do stropu také nebývají problém, protože je snadné je deskami obložit.

Výhody stropních desek: Jsou tenké a tím pádem velmi lehké. Také se nemusíte bát, že by jejich instalace snížila výšku stropu. Starosti si nedělejte ani s přechodem mezi PVC stropem a obyčejnou omítnutou zdí. Desky jsou navrženy tak, aby působili co nejméně rušivě a to i bez použití PVC obkladů na stěny. A i přesto, že jsou z plastu, jsou šetrné k životnímu prostředí. Mají velkou životnost a jsou plně recyklovatelné.

Nevýhody stropních desek: Mezi největší nevýhody patří špatná reputace PVC mnoho lidí má plasty spojené se znečišťováním země a škodlivými látkami a mají předsudky i vůči využití PVC v oblasti stropních panelů. Zdravotní rizika existují kvůli přítomností chloridu, ale šance, že se pi výrobě nebo při montáži něco pokazí, je velmi nízká. Pověsti PVC neprospívá ani to, že si mnoho lidí myslí, že je PVC nerecyklovatelné a nechtějí tento materiál proto využívat. 

Stropní desky pro vaši budovu můžete pořídit o firmy Frigomont, která je osvědčeným dodavatelem nejen stropních panelů a dalších obkládacích materiálů, ale i chladící techniky. Dodají vám 6 bílých PVC desek v jednom balení. Rozměry jednotlivých desek jsou 3000/4000 mm na délku a333 mm na šířku. Tloušťka jednotlivých desek je 10 mm.


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4