Plexisklo desky: kde nakoupit nejkvalitnější materiál

Plexisklo, také známé jako PMMA nebo plexisklo, není ničím jiným než akrylovým sklem nebo polymethylmethakrylátem.

Plexisklo PMMA extrudované  2 mm čirá (Délka 1015, Šířka 1025)

 

Plexisklo: oblíbený materiál

 

Tuhost a vysoká termoplasticita učinily tento materiál jedním z nejoblíbenějších při obrábění. Jeho odolnost vůči vnějším faktorům, jako je UV záření, déšť nebo teplota, je také významná, což nepochybně ovlivňuje jeho oblibu. Díky snadnému zpracování a barvení, estetice a velmi vysoké průhlednosti až 99% se akrylové sklo používá v stále širším spektru.

Plexisklo je ideální pro použití ve všech formách venkovní osvětlené reklamy. Na každém kroku lze vidět reklamní cedule, osvětlená písmena z plexiskla. Plexisklo (PMMA) také našlo široké uplatnění ve stavebnictví: používá se na zasklení, místo obkladu. Ve výrobních závodech má akrylové sklo také důležitou funkci - vyrábí se z něj kryty a ochranná pouzdra pro stroje. Nejoblíbenější aplikací mezi našimi klienty je však výroba reklamních skříní a plexisklových displejů. Vitríny se vyznačují vysokou estetikou v kombinaci s užitečností. Odolnost proti poškození, relativně nízká hmotnost, všestrannost a svoboda při jejich tvorbě znamenají, že tento nábytek si cení nejen zákazníci, ale také potenciální zákazníci, jejichž zájem vzbudil produkty zobrazující estetický a vysoce kvalitní reklamní nábytek.

Kde koupit nejkvalitnější materiál


Vysoce kvalitní plexisklo je materiál, který pořídíte pouze na webu tercoplast.cz nebo lexan.cz u společnosti Tercoplast. Tato firma se zabývá výrobou i prodejem polykarbonátu a jeho různých typů, ale také plexiskla a veškerého příslušenství. Nabízíme širokou škálu plexisklových a polykarbonátových desek řezaných do požadovaného tvaru nebo velikosti. Plexisklo desky vám dodáme v požadovaných rozměrech. Jak jsme již uvedli, hlavní složkou plexiskla je polymetylmethakrylát (PMMA). Plexisklová deska je tvořena procesem radikálové polymerace PMMA. V důsledku toho se získají granule, které se poté podrobí tepelnému zpracování.


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4